אודות

חברת "אלום טל" מתמחה בתחום הזכוכית מזה שנים רבות, מציעה מגוון פיתרונות זכוכית מתקדמים ובמראה נקי ויוקרתי. בין מוצרינו:

  1. מקלחונים לפי דרישה, ביצוע חיתוך זכוכית ב ,CNC מיקלחונים בחיתוך מיוחד ומדוייק, פירזולי המיקלחונים באיכות מעולה וגבוהה. מקלחון הוא בעצם רהיט לאמבטיה ומטרתו לגרום לנו נוחיות בחברתנו תימצאו מגוון מקלחונים ואפשרויות לנוחות מירבית.
  2. חיפויי זכוכית בגווני צבע שונים, חיפוי מטבחים בזכוכית הנותן פיתרון מעולה לניקוי השיש.
  3. מעקות זכוכית עם אפשרות לשילוב בנירוסטה או עיגון המעקה, זכוכית באביזר סמוי למראה נקי. מעקות זכוכית מוסיפים רבות לעיצוב ומראה הבית מחוץ ובפנים.
  4. מראות קריסטל הם מוצר נוסף בחברתינו. אפשרויות רבות של שילוב עם גופי תאורה וכדומה. שילוב עם המראה ועיצוב גרפיקאי על גבי המראה.
  5. וויטרינות ראווה (סיקורית) לעסקים ובתים פרטיים. במידה והינכם בעלי חנויות ועסקים הרוצים להבליט את מוצריכם וויטרינה זכוכית הוא מוצר חובה בכדי לעשות זאת בצורה נאה ואפקטיבית.
  6. דלתות זכוכית בהחלט מהוות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. דלתות זכוכית בהזזה או לחילופין בפתיחה על ציר כאשר ישתנה סוג הזכוכית. בין הזכוכיות השונות זכוכית חלבית או זכוכית שקופה ואפילו זכוכית בעיצוב אומנותי משנות את מראה הבית ועיצובו.
  7. מחיצות זכוכית מהוות חוצץ לרעש בין משרדים וכן בין חדרים. בנוסף מחיצות זכוכית יוצרות מראה יוקרתי בלי לפגוע בחלל החדר ובתחושת המרחב לקוחותינו :מהנדסים, אדריכלים,חברות בניה, קבלנים וכמובן לקוחות פרטיים מרוצים.